• Duyurular

  • admin

   SMS Aktivasyonlu Üyelik Açılmıştır   25-07-2016

   SMS Aktivasyonlu Üyelik Açılmıştır. Daha hızlı ve güvenli kaydolmak için SMS aktivasyon yolunu tercih edebilirsiniz. SMS Aktivasyonda sadece bir tane SMS gönderilmektedir. Onun dışında telefon bilgisi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve söz konusu telefon üzerinden kullanıcı izni olmadan SMS gönderilmez.
  • admin

   Yöneticiler Alınacaktır   25-07-2016

   Bilgi amaçlı platformumuzda belirli kategorilere yöneticiler alınacaktır. Kendisine uygun kategori tercihi ve yönetici talepleri için bu forumu kullanabilirsiniz. Yönetici taleplerinde yönetici kendine uygun bölümü talep eder olmayan bölümler için bölüm talep edebilir.

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

 1. Daha eskiler
 2. TemizEvim temizlik şirketleri Temizevim, 10 yılı aşkın süredir Temizlik Şirketleri ve Temizlik Şirketi olarak, bu alanda çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdürüyor. Temizevim www.temizevim.com adlı sitesinde temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgilendirmeyi ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarını sunuyor. ev temizliği , ofis temizliği, dış cephe temizliği, kurumsal temizlik, inşaat sonrası temizlik gibi alternatiflerin sunulduğu sitede her alana yönelik özel ekipleriyle şirket hizmet veriyor. SİTEDEN TÜM DETAYLARA ULAŞMAK MÜMKÜN Müşteri memnuniyetini ön plana alan Temizevim temizlik şirketleri güler yüzlü ve işinde uzman kadrosu ile hizmet sunuyor. Kaliteli iş anlayışının yanı sıra uyguladığı makul fiyat politikası ile piyasa da her geçen gün büyüyen Temizevim temizlik şirketleri sizlerin temizlik konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. www.temizevim.com sitesinde şirket hizmet kategorilerini ayırarak müşterilerin bu alanlara yönelmesini rahat bir şekilde sağlıyor. Sitedeki çalışma detayları hakkında bilgi almak isterseniz yine sitenin en üst kısmında bulunan Whatsapp kurumsal iletişim telefon numarasından ve alo temizlik hattından 7/24 yetkili personele ulaşılabiliyor. Sitede yukarıdaki belirttiğimiz (.ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, kurumsal temizlik, inşaat sonrası temizlik ) alanların her birine tıklayarak burada Temizevim’nın hizmet profil şekline ulaşılabiliyor. TEMİZLİK ŞİRKETLERİ OLARAK KALICILIĞI ÖNEMSİYOR Şirket, müşterilerine temizlik şirkeleri olarak hızlı ve titiz bir iş sunuyor. Temizevim, vizyonu olarak belirlediği kalıcı ve en iyi temizlik şirketleri olma unvanına ulaşma hedefine adım adım ilerliyor. Bu bağlamda Temizevim Temizlik şirketleri, İstanbul ve civar bölgelerinde ihtiyacı olan kurum ya da kişilerin temizlik ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor. Verdiği hizmet sonrasında o kurumla kalıcığı sağlamayı hedef edinen Temizevim, çalışmalarını bu hususta sürdürüyor. temizlik şirkeleri çok yönlü projeli çalışmanın yanında müşterinin geri dönüşümünü sabit tutmalıdır. Güler yüzlülük ve hoşnutluk bırakmalıdır” desturu Temizevim’nın bundan sonraki sürecinde de yol göstericilerinden biri olacaktır. Temizevim, İstanbul temizlik şirketleri bünyesinde oluşturduğu www.temizevim.com sitesi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunuyor. Yukarda aktardığımız gibi site üzerinden firmamız ve bizler hakkında detaylı bilgiye ulaşırken iletişim kanallarını da kullanarak bizlere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 3. Zippo Çakmak vazgeçilmez bir dosttur Bazen daralırım, nereye gittiğimi bilmeden kendimi doğanın kollarına atarım. Bu uzun yürüyüşlerimde beni yalnız bırakmayan tek dost Zippo çakmağımdır. Çantamı, kimliğimi, azık torbamı unutabilirim ama Zippomu asla unutmam. Bu site aracılığıyla edindiğim Zippo çakmak, hayatıma gerçekten de anlam kattı. Şimdilerde zipposuz vaktim geçmiyor. Size de zippo çakmağı rahatlıkla tavsiye ediyorum. Zira Zippo çakmak beni asla utandırmadı, kaderime terk etmedi. Kullanışlı sistemi, sağlam aksamı, gösterişli dış yüzeyi ile her seferinde bana ateş taşıyan oldu. Siz de zipponuza bu site aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ben zippo dünyasını bu site aracılığıyla takip ediyorum. Siteniz hem hizmet kalitesi, hem de hızlı ve güvenli çalışmaları nedeniyle öncül tercihim oldular. Zippo Hediyeleri İle Sevdiklerinizi Sevindirin Zippo ürün kalitesi, görüntü mükemmelliği, sağlam ve kullanışlı aksamı ile hediyelik eşya olarak da tercih edilir bir ürün. Ben dostlarıma ve değer verdiğim insanlara, sigara içsin içmesin bu ürünü hediye olarak veriyorum. Bende, onlarda ürünün özelliklerinden dolayı mutlu oluyoruz. Üstelik internet üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Kargolama son derece kaliteli, alış veriş ortamı güvenli, ulaşım çok hızlı. Ürün çeşitliliği çok geniş ve fiyatlarda bu kalitedeki marka bir ürün için son derece uygun. Dini, milli ya da özel günlerinizde çok rahatlıkla tercih edebilir, önem verdiğiniz insanları onurlandırabilirisiniz. Küçük bir uyarı yapmam gerekirse yedek olarak benzin ve çakmak taşı almayı unutmayın. Zira her zaman tedbirli olmak gerektiğini unutmamakta fayda var.
 4. Zippo Çakmak ile Ateşiniz Sönmesin Peygamberin hadisi ile Müslümanların ateş taşımaları gerektiğini öğrendiğim günden beri yanımda mutlaka ya kibrit ya da çakmak bulunduruyorum. Ancak bazen ya nemlenmeden dolayı ya da mekanizmanın bozulması sonucu ateşleme kazaları yaşadığım oldu. Bende, beni yarı yolda bırakmayacak, emniyete alacak, en kaliteli ateş sağlayıcısını edinmeye karar verdim. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalarda Zippo çakmak adlı ürünün yıllara varan tecrübesiyle alanında en iyisi olduğunu keşfettim. Bu site aracılığıyla hemen siparişimi verdim ve kısa sürede bana ulaştı. Hem şıklığı, hem de kalitesi ile kısa sürede kalbimi kazandı ve daha sonra yeni ürünler çıktıkça daha kaliteli ve daha şık ürünlerle kendimi şımarttım. Şimdi ağzımda bir slogan tekerleme oldu:” Zippo Çakmak ile Ateşiniz Sönmesin”. Bilinçli Tüketici En İyinin Peşinden Olmalı Bugün tüketicilerin bilinçlendirilmesi konusunda büyük çabalar sarf ediliyor. Çünkü tüketici bilinçli olursa aldığı ürünün en iyisine talip olacaktır. Bunun diğer bir anlamı, her şeyin en iyisine talip olması gereken Müslümanların da aldıkları ürünlerde en iyisini istemeleridir. Zippo çakmak, bugün çakmak dünyasının kralı. Kalitesi ve hizmetiyle müşterilerine en iyisini sunuyor. Bu nedenle bilinçli tüketiciler, aynı şekilde Müslümanlar Zippo çakmağı tercih etmeli. Ayrıca dini bayramlarda hem hediyeleşme, hem de ateş bulundurma sünnetlerini hayata geçirebilmek için bu ürün ideal bir hediyelik eşya. Müslümanın ateşi bilinçli bir tüketici olarak hiçbir zaman sönmemelidir. Zippo çakmakta bunun en iyi aracı olacaktır.
 5. Zippo Çakmak ile Hayatımız Anlam Kazanıyor Sanırım hepimiz tabiatla kucaklaştığımız anlarda kibrit ya da çakmak kazaları yaşamış ve son derece zor durumda kalmışızdır. Ateşe en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda doğan kibrit ya da çakmak kazaları sonucunda kötü hatıralarla günümüzü mahvetmiş olabiliriz. Ama zippo çakmağınız varsa bu tür kazaların yaşanmayacağına garanti verebilirim. Zira uzun zamandır zippo çakmağı kullanıyorum. Bir kez bile böyle bir kazaya maruz kalmadım. Zippo çakmak tedbirli olmanın diğer adı. Yıllanmış bir zippo kullanıcı olarak, ateşe ihtiyacı olup da henüz Zippoyla tanışmam olanlara geç kalmayın diyorum. Zippo doğa ile iç içe olmanın başka bir adı, doğada yaşamın vazgeçilmezi. Zippo çakmak ile onurlanmışsanız onu toplum içinde sık sık elinize alır bulacaksınız. Zira Zipponuzu göstermek isteyeceksiniz. Nedeni ise Zippo ile hayatınızın anlamlandığını düşüneceksiniz. Zipponuz hayatınızın farklı anlarında yanınızda olacak. Siz de anılarınız hep Zippo çakmağınızı da anacaksınız. Farkına varmadan zipponuzun sessiz sedasız hayat ortağınız oluverdiğini göreceksiniz. Zippo Çakmak Hayatına Verilmiş Bir Hediyedir Sigara içsin ya da içmesin herkesin bir Zipposu olması gerek. Ne zaman ve nerede ateşe ihtiyacınız varsa, Zippo çakmak imdadınıza yetişir. Sadece ona güvenmek yeterlidir. Zippoya ulaşmak şimdi çok daha kolay internet üzerinden, bu site aracılığıyla sipariş verebilir, kaliteli ve güvenilir alışverişle bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bu sitedeki bol çeşit ile sizin ve sevdiklerinizin hayatlarını anlamlandırabilirsiniz. Zippo çakmak aynı zamanda ideal bir hediye. Hediyelik eşya olarak bugün en cazip ürünlerden birisi. Yüzlerce çeşit, inanılmaz kaliteli ve cazip ürünle, bu site, size sevdiklerinize bu şık ürünleri hediye etmenizde aracılık yapacaktır. Sitenin kaliteli müşteri hizmetleri, güvenli alışveriş ortamı ile şimdi Zippolu hediyeler vermek daha kolay.
 6. Birine hediye almak karmaşık ve uğraştırmalı bir iş gibi olsa da aslında birkaç ufak nüans kaçırılmadığında alanı da vereni de çok mutlu edecek bir seçim yapılabilir. Ama mutlaka hediyeyi seçip karar vermeden önce alacak olduğunuz kişinin beğenilerini bilmelisiniz. Sevdiğimiz bir insana hediye alırken yardım alabiliriz. Bu yardımı internette yer alan ve hediyelik eşya satan adreslerden alabiliriz, o kişinin yakınlarından alabiliriz, mağazada bu işten anladığına ikna olduğumuz bir satış görevlisinden alabiliriz. Böylece uzun yıllar boyunca sizin hatırda kalmanızı sağlayacak güzel bir şey almış olursunuz. Kime Göre Hediye Nasıl Hediye Kime hediye alacak olduğunuz kadar onu nasıl ve ne kadar bir bütçe ile alacağınız da çok önemlidir. Sözgelimi; alacak olduğunuz bir hediye zippo çakmak gibi bir hediye ise bunu nereden ve ne şartlarda alacaksınız, iyi belirlemeniz gerekir. Bu tür bir ürün işlemeli ya da kişiye özel olarak tasarlanır ise daha pahalı olabilir. İnternette hediye seçmek için girdiğiniz adreslere bu yüzden çok iyi dikkat etmelisiniz. Sonra hediyenizin amacına da iyi karar vermeniz gerekiyor. Alacak olduğunuz şey kişinin nerede ve nasıl bir işine yarayacak konusunu iyi belirlemeniz yararlı olacaktır. Bir hediyenin en temel amacı; sevdiklerimizi mutlu etmek ve yüzlerinde gülümsemeyi görmektir. Bunu sağlayacak her hediye de iyi niyetle alınmış olacaktır.
 7. İnternet üzerinde açık bir proxy davetsiz misafirlere yem olmaması için kullanıcı denetimi ekleyebilirsiniz. Pek çok yöntem var ancak en basitinden kolayca eklenebilecek temel kullanıcı denetimine bakalım. /etc/squid/squid.conf dosyamızı açalım ve # INSERT YOUR OWN RULE(S) HERE TO ALLOW ACCESS FROM YOUR CLIENTS yazan bölüme bu yetkilendirme için gereken bu kod bloğunu ekleyelim. # AUTH auth_param basic program /usr/lib64/squid/basic_ncsa_auth /etc/squid/.htpasswd auth_param basic realm proxy acl authenticated proxy_auth REQUIRED http_access allow authenticated bu ayarlardan anlaşıldığına göre temel httpd şifreleme tekniğini kullanacağız. httppasswd komutu httpd-tools paketi içinde olduğundan komut çalışmazsa kurmanıza gerekebilir. yum install httpd-tools Şimdi .httpasswd dosyamızı -c parametresiyle oluşturup içine kullanacağımız kullanıcı adını ekleyip şifremizi belirleyelim. htpasswd -c /etc/squid/.htpasswd squiduser Şimdi etkinleştirmek için servisi yeniden başlatalım. systemctl restart squid Artık Windows veya herhangi bir masaüstü işletim sisteminden bir İnternet tarayıcı bağlanırken kullanıcı adı ve şifresi sorulacaktır.
 8. Proxy Nedir? Squid proxy server eskiden İnternetin yavaş olduğu zamanlarda birden çok bilgisayarın çalıştığı yerlerde web sayfalarını squid proxy çalışan yerel bir bilgisayarda depolayarak İnternat hattını çok fazla meşgul etmeden web sayfalarına erişimi sağlardı Kısaca İnterneti hızlandırırdı demek daha doğru olur. Kullanıcılar yerelde yedeklenmiş sayfala çok hızlı bir şekilde erişebilirlerdi. Çok fazla kullanılan web safyalarının tümü indirilmez sadece değişen veriler netten çekildiği için İnternet de doğal olarak çok hızlı olurdu. Şimdi Ne İşime Yarar? Bu sesi duyar gibi oldum. İnternet artık eskisi gibi değil. Pek çok içeriğe devlet tarafından engel konulmuş durumda. Ben rahat rahat İnternete gireyim yasaklı sayfalara da erişebileyim derseniz bu nokta da Squid proxy yarıma yetişiyor. Ya proxy kullanacaksınız ya da VPN. Proxy VPN ile doğrudan bağlantılı olduğu için öncelikle proxy gerekli o konuya da geleceğiz. Dünya kadar bedava proxy var ama! Evet var ama çoğunda bazı servislere ulaşamadığınız gibi bedava servisler çok kullanıldığı için çok yavaştırlar. Çok uzun ömürleri olmadığı için sık sık proxy arayışına girersiniz. Kendi proxy sunucunuzu kurarsanız böyle bir sorununuz olmaz. Free İnternet kullanımında proxy kullanımı uzun bir süredir free yani ücretsiz internet kullanımı diye bir konu var. Detaylarına buradan girmeyeceğim ama onun için proxy server ve VPN gerekli olacaktır. Proxy server için sunucu veya vps nereden almalıyım. Prox sunucu kurulumu için yerel yani Türkiye lokasyonlu sunucuları kullanamazsınız. Nedenine gelince Türkiye'de İnternet engelli ve öyle her istediğiniz yere girme gibi bir lüksünüz yok. Tabi bu genellikle iyi niyetle yapılmış bir şey. Çocuklarınızı öyle her yere girmesini istemezsiniz ama bu herkes için böyle olunca sorun burada başlıyor ve alternatif çözüm arayışına giriliyor. Onun için İnternet yasaklarının olmadığı veya az olduğu ve de özellikle ucuz olduğu yerlerden almalısınız. Örneğin buradan 4-5€'dan başlayan fiyatlarda vps alabilirsiniz. Proxy server için normal kullanımlarda yeterli olacaktır. https://www.hetzner.de/hosting/produktmatrix_vserver/vserver-produktmatrix Squid proxy nasıl kurarım ve nasıl ayarlarım? Bu bölümlerimizde işletim sistemi türüne göre kurulum bilgileri verilecektir. https://bilgivadisi.com/forum/15-squid-proxy/ Squid Proxy'yi nasıl kullanırım?
 1. Daha fazla aktivite göster