• Duyurular

  • admin

   SMS Aktivasyonlu Üyelik Açılmıştır   25-07-2016

   SMS Aktivasyonlu Üyelik Açılmıştır. Daha hızlı ve güvenli kaydolmak için SMS aktivasyon yolunu tercih edebilirsiniz. SMS Aktivasyonda sadece bir tane SMS gönderilmektedir. Onun dışında telefon bilgisi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve söz konusu telefon üzerinden kullanıcı izni olmadan SMS gönderilmez.
  • admin

   Yöneticiler Alınacaktır   25-07-2016

   Bilgi amaçlı platformumuzda belirli kategorilere yöneticiler alınacaktır. Kendisine uygun kategori tercihi ve yönetici talepleri için bu forumu kullanabilirsiniz. Yönetici taleplerinde yönetici kendine uygun bölümü talep eder olmayan bölümler için bölüm talep edebilir.
 • 0
emelsaka

Hediye İle Mutlu Etmek

Soru

Birine hediye almak karmaşık ve uğraştırmalı bir iş gibi olsa da aslında birkaç ufak nüans kaçırılmadığında alanı da vereni de çok mutlu edecek bir seçim yapılabilir. Ama mutlaka hediyeyi seçip karar vermeden önce alacak olduğunuz kişinin beğenilerini bilmelisiniz. Sevdiğimiz bir insana hediye alırken yardım alabiliriz. Bu yardımı internette yer alan ve hediyelik eşya satan adreslerden alabiliriz, o kişinin yakınlarından alabiliriz, mağazada bu işten anladığına ikna olduğumuz bir satış görevlisinden alabiliriz. Böylece uzun yıllar boyunca sizin hatırda kalmanızı sağlayacak güzel bir şey almış olursunuz.

Kime Göre Hediye Nasıl Hediye

Kime hediye alacak olduğunuz kadar onu nasıl ve ne kadar bir bütçe ile alacağınız da çok önemlidir. Sözgelimi; alacak olduğunuz bir hediye zippo çakmak gibi bir hediye ise bunu nereden ve ne şartlarda alacaksınız, iyi belirlemeniz gerekir. Bu tür bir ürün işlemeli ya da kişiye özel olarak tasarlanır ise daha pahalı olabilir. İnternette hediye seçmek için girdiğiniz adreslere bu yüzden çok iyi dikkat etmelisiniz. Sonra hediyenizin amacına da iyi karar vermeniz gerekiyor. Alacak olduğunuz şey kişinin nerede ve nasıl bir işine yarayacak konusunu iyi belirlemeniz yararlı olacaktır. Bir hediyenin en temel amacı; sevdiklerimizi mutlu etmek ve yüzlerinde gülümsemeyi görmektir. Bunu sağlayacak her hediye de iyi niyetle alınmış olacaktır.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 0 cevap geldi

Bu soruya henüz cevap verilmedi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap